Infra System Control
POCZTA ISC login: hasło:
Infra System Control
Infra System Control
Fotografia
O NAS USŁUGI POMOC STAN SIECI ZAPYTANIE OFERTOWE
 
Usługi Usługi: Systemy sygnalizacji włamania i napadu -> Stosowany sprzęt system sygnalizacji włamania i napadu [ RISCO ]

RISCO PRO SYS

ProSYS to zintegrowany system bezpieczeństwa Klasy 3, prosty w instalacji, jednocześnie posiadający elastyczność i obszerny zestaw funkcji i akcesoriów do każdego zastosowania. Zaprojektowany dla sektora komercyjnego oraz mieszkalnego, ProSYS jest hybrydowym systemem wykorzystującym instalacje przewodowe, bezprzewodowe oraz RISCO Bus. Używając ProSYS z czujnikami RISCO Bus oszczędzasz czas i pieniądze ? na okablowaniu, modułach rozszerzeń linii oraz czasie instalacji i konserwacji w obiekcie. System bezpieczeństwa ProSYS może być rozszerzony poza jego 128 linii dozorowych przez połączenie z platformą Synposys Zintegrowane Bezpieczeństwo i Zarządzanie Budynkiem RISCO, tworząc kompletne rozwiązanie zarządzające bezpieczeństwem dla dużego komercyjnego sektora, mogące zabezpieczać i zdalnie sterować wieloma placówkami z jednego graficznego interfejsu użytkownika. ProSYS jest sprawdzony w instalacjach w tysiącach organizacji takich jak banki, placówki komercyjne i publiczne oraz wielu innych.

RISCO LightSYSProfesjonalni instalatorzy na całym świecie wybierają hybrydowy system bezpieczeństwa LightSYS dla swoich instalacji na rynkach masowych. LightSYS oferuje najwyższą elastyczność z zaawansowaną łącznością IP i GSM/GPRS lub łącznością radiową dalekiego zasięgu, jak również współpracę z czujnikami przewodowymi, bezprzewodowymi lub magistralowymi RISCO. Wykorzystując najnowszą technologię RISCO Group w szerokim zakresie akcesoriów LightSYS jest twoją ostateczną bronią do podboju rynków komercyjnych lub mieszkaniowych.

Data ostatniej modyfikacji treści: 24.02.2014 15:57:07

designed by home.pl

  ul. Rayskiego 35/1, 70-426 Szczecin, tel.: (91) 483-52-03, fax: (91) 483-52-03, e-mail: biuro@isc.szczecin.pl
Systemy alarmowe SSWiN Systemy telekomunikacyjne Monitoring wizyjny