Infra System Control
POCZTA ISC login: hasło:
Infra System Control
Infra System Control
Fotografia
O NAS USŁUGI POMOC STAN SIECI ZAPYTANIE OFERTOWE
 
Usługi Usługi: Systemy bezprzewodowej transmisji danych

Szanowni Państwo!

Rynek sieci bezprzewodowych jest obecnie w fazie dynamicznego rozwoju. Umiejętne zaadaptowanie urządzeń do pracy firmy może przynieść wymierne korzyści. Zaliczyć do nich można:

1. Bardzo krótki czas zainstalowanie urządzeń, znacznie krótszy niż w przypadku klasycznych sieci opierających sie na kablu koncentrycznym, "skrętce" czy światłowodach.
Dodatkowa możliwość bardzo szybkiej integracji z istniejącą siecią jest również bardzo atrakcyjna, szczególnie w wypadku organizowania np. konferencji.
2. Szybkie i efektywne pod względem kosztów łączenie budynków.
3. Umożliwienie pracy użytkownikom mobilnym (pracownicy hurtowni, hut, stoczni, szpitali itp.). Ostatnio występuje bardzo duży popyt w sektorze hotelarskim (pensjonaty, hotele), związany z faktem, że Internet stał się narzędziem pracy wielu przedsiębiorców.
4. Brak opłat za wykorzystanie częstotliwości w wypadku korzystania ze sprzętu działającego w pasmach zwolnionych z obowiąqzku posiadania pozwolenia radiowego.
5. Dynamiczny rozwój powoduje, że cena urządzeń staje się niska a tym samym opisywane systemy znajdują się w zasięgu nawet bardzo małych przedsiębiorstw.

Oddajemy do Państwa dyspozycji naszą wiedzę, zdobytą podczas poprzednich instalacji. Sieć komputerowa w firmie staje się elementem krytycznym i rozsądnie myślący przedsiębiorca zawsze zdecyduje się na powierzenie jej profesjonalistom z doświadczeniem. Ewentualne błędy i problemy wynikające z niewłaściwego projektu i wykonania mogą okazać się dla firmy bardzo drogie.

Obecnie wychodząc potrzebom rynku na przeciw, specjalizujemy się w instalacjach urządzeń pracujących w nielicencjonowanym paśmie 2.4GHz działających zgodnie ze standardem 802.11b i pochodnymi. Instalujemy także urządzenia oparte o protokół turbocell (szczególnie ważne w przypadku ISP).Instalacje takie wykonujemy także na potrzeby dostawców Internetu na terenie całej Polski. Zwracając się do nas możecie być Państwo pewni, że rozwiązanie które zaproponujemy będzie dostosowane do Państwa potrzeb. Bardzo chętnie zostajemy konsultantami, pomagając planować rozwój infrastruktury bezprzewodowej w firmach naszych klientów. Doradzamy jaki sprzęt wybrać, na jakich podwykonawcach się opierać, informujemy naszych klientów jakie wady i zalety mają proponowane przez nas rozwiązania. Państwa zaufanie jest dla nas najważniejsze.

Zupełnie inną specyfikę mają instalacje bezprzewodowe wykonywane na terenie pensjonatów, hoteli czy sal konferencyjnych. Tutaj również jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie projektu, zaczynając na projekcie a kończąć na konserwacji systemu.

Ze względu na to, że rozwiązania w dziedzinie sieci bezprzewodowych są traktowane indywidualnie prosimy o kontak z nami pod adresem poczty elektronicznej biuro@isc.szczecin.pl.


Data ostatniej modyfikacji treści: 21.02.2012 09:31:34

designed by home.pl

  ul. Rayskiego 35/1, 70-426 Szczecin, tel.: (91) 483-52-03, fax: (91) 483-52-03, e-mail: biuro@isc.szczecin.pl
Systemy alarmowe SSWiN Systemy telekomunikacyjne Monitoring wizyjny