Infra System Control
POCZTA ISC login: hasło:
Infra System Control
Infra System Control
Fotografia
O NAS USŁUGI POMOC STAN SIECI ZAPYTANIE OFERTOWE
 
Usługi Usługi: Systemy telewizji - monitoring wizyjny -> Stosowany sprzęt CCTV [ ACTI ]Producent wysokiej jako¶ci kamer cyfrowych (przemysłowych) przesyłaj±cych sygnał z wykorzystaniem technologii sieci IP. Oferowany jest szeroki zakres kamer sieciowych obejmuj±cy praktycznie wszelkie pola zastosowań: od pracy biurowej, poprzez zapylone hale fabryczne do gotowych kamer przystosowanych do pracy w ciężkich warunkach zewnętrznych. Obecnie większo¶ć kamer pracuje z wydajnym kodowaniem H.264 i posiada sensory megapiselowe. Wraz z każd± kamer± otrzymacie Państwo profesjonalne oprogramowanie do tworzenia systemów monitoringu video opartych na systemie Windows.

Najlepsza kamera zewnętrzna ACTi TCM-1231Kamera przemysłowa ACTi TCM-1231 z matryc± 1.3Mpix oferuje bardzo dobr±… jako¶ć‡ obrazu o rozdzielczo¶ci 1280 x 1024 nawet przy niewielkim o¶›wietleniu. Zastosowany w niej przetwornik CMOS wraz z wmontowanym reflektorem podczerwieni (diody LED podczerwieni) umożliwia poprawne dział‚anie nawet przy braku o¶›wietlenia (0 lx). Zastosowanie kodeka H.264 pozwala na przesył‚anie i zapis obrazów wysokiej rozdzielczo¶›ci przy stosunkowo niewielkim zapotrzebowaniu na pasmo. Kamera bez żadnych dodatkowych elementów może być‡ instalowana na zewn±…trz budynków. Odporna jest na warunki ¶›rodowiskowe - posiada klasę™ zabezpieczeń„ IP66, pozwala na jej stosowanie w warunkach zewnętrznych. Kamera TCM-1231 należy do grupy kamer zewnę™trznych co umożliwia poprawn±… pracę™ w każdych warunkach pogodowych, bez konieczno¶›ci stosowania dodatkowych obudów, grzał‚ek czy wiatraków. Niewatpliw±… zalet±… kamery TCM-1231 jest kompatybilno¶ć‡ nawet z najbardziej profesjonalnymi urz±dzeniami firmy ACTi. Osi±…gane jest to poprzez oprogramowanie NVR, które w wersji z licencj±… na 16 kanałów dostarczane jest darmowo z urz±…dzeniem. Kamera posiada wszystkie cechy profesjonalnych urz±…dzeń„ stosowanych w monitoringu jak np. PoE czyli możliwo¶ć‡ zasilania urz±…dzania za pomoc±… skrę™tki komputerowej. W zestawie z kamer±… dodane jest darmowe oprogramowanie producenta umożliwiaj±…ce rejestracje obrazu i odtwarzanie nagrań„, oprogramowanie supportuje maksymalnie 64 kamery bez opcji Web klient. Z opcj±… Web klient posiada obsługę 16 kamer - jako darmowe oprogramowanie, z możliwo¶ci± pł‚atnego upgrade do 32 lub 64 kamer.

Kamera sieciowa ACTi TCM-7411Megapikselowa kamera ACTi TCM-7411 oferuje bardzo dobr± jako¶ć obrazu o rozdzielczo¶ci 1280 x 1024 nawet przy niewielkim o¶wietleniu. Zastosowany w niej przetwornik CMOS wraz z mechanicznie odsuwanym filtrem podczerwieni umożliwia poprawne działanie nawet przy 0,05 lx. Zastosowanie kodera H.264 pozwala na przesyłanie i zapis obrazów wysokiej rozdzielczo¶ci przy stosunkowo niewielkim zapotrzebowaniu na pasmo.
Dedykowana do systemów monitoringu video budynków, magazynów i biur.
Kamera TCM-7411 należy do grupy kamer zewnętrznych wandaloodpornych, co umożliwia poprawn± pracę w każdych warunkach pogodowych, bez konieczno¶ci stosowania dodatkowych obudów, grzałek czy wiatraków. Posiada funkcję WDR oraz sprzętow± detekcję ruchu - wyj¶cie i wej¶cie alarmowe.

Data ostatniej modyfikacji tre¶ci: 16.02.2014 23:27:59

designed by home.pl

  ul. Rayskiego 35/1, 70-426 Szczecin, tel.: (91) 483-52-03, fax: (91) 483-52-03, e-mail: biuro@isc.szczecin.pl
Systemy alarmowe SSWiN Systemy telekomunikacyjne Monitoring wizyjny