Infra System Control
POCZTA ISC login: hasło:
Infra System Control
Infra System Control
Fotografia
O NAS USŁUGI POMOC STAN SIECI ZAPYTANIE OFERTOWE
 
Usługi Usługi: Systemy sygnalizacji włamania i napadu

Jesteśmy przygotowani do projektowania i wykonywania elektronicznych systemów ochrony obiektów. Wykorzystujemy urządzenia oferowane przez światowych liderów produkcji systemów alarmowych takich jak: ADEMCO, ARITECH,ESSER,DSC,SATEL,POLON-ALFA, oraz Paradox. Wszystkie stosowane przez naszą firmę urządzenia posiadające atesty TECHOM a prace instalacyjne i konserwacyjne wykonujemy zgodnie z Polską Normą "Systemy Alarmowe". System sygnalizacji włamania oparty jest na czujkach wykrywających intruza w chronionym obszarze, przekazujących tę informację do centrali alarmowej, która w oparciu o zadany program wykona czynności powiadamiające stację monitorującą lub/i jako sygnał akustyczno-optyczny na zewnątrz i wewnątrz chronionego obiektu. Jest to najczęściej stosowany elektroniczny system ochrony obiektu przed włamaniem.

W zakresie monitoringu firma nasza współpracuje z jedną z wiodących na naszym rynku agencją ochrony mienia GEMINI. Posiadamy koncesję MSWiA na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie montażu i konserwacji elektronicznych systemów alarmowych, oraz posiadamy status autoryzowanego przez TECHOM zakładu projektowania i montażu elektronicznych systemów alarmowych.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają Licencję pracownika zabezpieczenia technicznego natomiast kadra kierownicza naszej firmy posiada poświadczenie bezpieczeństwa przemysłowego wydane przez UOP.

Oferujemy naszą pomoc na każdym etapie wykonania instalacji alarmowej, począwszy od projektu, poprzez wykonianie a skończywszy na wsparciu technicznym i konserwacji. Podejmujemy się także modernizacji oraz konserwacji systemów wykonanych przez inne firmy.

Ze względu na duża ilość możliwych konfiguracji zależną od wielu czynników (rozkład pomieszczeń, rodzaj budynku, wymagania klienta itd.) nie jest możliwe zamieszczenie na naszych stronach www cennika. Każdą instalację traktuje się indywidualnie. Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu (91) 4835203. Umówimy się na spotkanie, po którym nasz pracownik dokona wyceny. Spotkanie takie jest niezobowiązujące (klient może się w każdej chwili wycofać) i darmowe.

Data ostatniej modyfikacji treści: 16.01.2014 11:13:57

designed by home.pl

  ul. Rayskiego 35/1, 70-426 Szczecin, tel.: (91) 483-52-03, fax: (91) 483-52-03, e-mail: biuro@isc.szczecin.pl
Systemy alarmowe SSWiN Systemy telekomunikacyjne Monitoring wizyjny