Infra System Control
POCZTA ISC login: hasło:
Infra System Control
Infra System Control
Fotografia
O NAS USŁUGI POMOC STAN SIECI ZAPYTANIE OFERTOWE
 
Usługi O nas: O nas

Szanowni Państwo!

Firma Infra System Control powstała w 1989 roku, posiada obecnie silną pozycję na rynku systemów alarmowych. W świetle ciągle rosnącego zagrożenia przestępczością jesteśmy częstokroć zmuszani do stosowania nowoczesnych i niezawodnych systemów alarmowych. W ciągu 13 lat naszej działalności w branży security wykonaliśmy blisko 1000 instalacji.

Na liście naszych klientów znajdują się między innymi oddziały banków, urzędy państwowe i wojskowe, szkoły, internaty oraz całe osiedla domków jednorodzinnych. Zawsze stawialiśmy na wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo systemów, co obecnie owocuje niezawodnością oraz zadowoleniem klientów. Dostarczamy produkty o doskonałym współczynniku jakość/możliwości/cena. Dysponujemy wyposażonymi w profesjonalny sprzęt wyspecjalizowanymi grupami montażowymi i serwisowymi. Stale współpracujemy z liderami rozwiązań internetowych, security i telekomunikacji.

Firma posiada wszelkie wymagane prawem pozwolenia a także szereg certyfikatów potwierdzających nasze kompetencje. Wiążąc się z nami, możesz być pewien długiej i owocnej współpracy. Naszym celem jest wniesienie jakości oraz bezpieczeństwa do domów i firm naszych użytkowników.

Na tych stronach możecie Państwo zapoznać się z ogólnymi informacjami na temat firmy Infra System Control, jej filozofią, wykonanymi pracami (w tym referencjami) oraz planami na przyszłość. Korzystając z odnośników po lewej stronie możecie sie Państwo uzyskać podstawowe informacje takie jak dane firmy, dane kontaktowe, informacje o pracownikach, propozycje pracy. Możecie także zapoznać się z galerią zdjęć. Dostępna jest także ogólna oferta handlowa oraz uprawnienia jakimi dysponujemy.

Data ostatniej modyfikacji treści: 08.11.2019 09:28:54

designed by home.pl

  ul. Rayskiego 35/1, 70-426 Szczecin, tel.: (91) 483-52-03, fax: (91) 483-52-03, e-mail: biuro@isc.szczecin.pl
Systemy alarmowe SSWiN Systemy telekomunikacyjne Monitoring wizyjny