Infra System Control
POCZTA ISC login: hasło:
Infra System Control
Infra System Control
Fotografia
O NAS USŁUGI POMOC STAN SIECI ZAPYTANIE OFERTOWE
 
Usługi Usługi: Systemy telewizji - monitoring wizyjny -> Stosowany sprzęt CCTV [ GeoVision ]Oprogramowanie pozwala na podgląd obrazów w formacie pełnoekranowym, dużej liczbie podziałów (oprócz podstawowych podziałów 2x2, 3x3, 4x4, można również wyświetlić każdą kamerę w nowym oknie, jak również ukryć obraz z dowolnie wybranej kamery).

Karta posiada wbudowany układ detekcji ruchu programowany dla każdej kamery indywidualnie. Oprogramowanie umożliwia ustawienie dużej ilości parametrów związanych z nagrywaniem na dysku twardym. Począwszy od parametrów obrazu (rozdzielczości, stopnia kompresji), sposobu nagrywania (ciągle, wg. daty i godziny, nagrywania w chwili aktywacji detektorów ruchu), jak i miejsca zapisu (rejestracja możliwa jest nie tylko na dysku komputera na którym pracuje system, ale również dzięki możliwości pracy w sieci na dowolnym komputerze pracującym w systemie).

Na pracę w sieci pozwala wbudowany serwer WWW i FTP. Możliwy jest oprócz wspomnianego powyżej zapisu na innych komputerach obrazów z kamer, również bezpośredni bieżący podgląd oraz możliwość wysyłania informacji o stanie alarmowym (obraz, tekst) do centrum nadzoru (możliwość pracy kilku systemów opartych na różnych kartach GeoVision i tworzenie tzw. centrów monitorowania).

GeoVision oferuje również dużą liczbę funkcji związanych z wyszukiwaniem i przeglądaniem materiałów archiwalnych m. in. odtwarzanie obrazów z różną prędkością, z możliwością powiększania itp.

Do kart GV- Vision można podłączyć moduł alarmowy GV I/O, obsługujący RS485, czujniki typu PIR i inne, co pozwala na rozbudowę systemu monitoringu o funkcje systemów alarmowych (nie należy do wyposażenia).

Karty GV 600 i 800 mają wbudowany WatchDog zapewniający powrót systemu do pracy przy ewentualnych kłopotach z pracą systemu.

Producent oferuje różne wersje kart GeoVision różniące się liczbą wejść, począwszy od 2 poprzez 4, 6, 8, 10, 12, a kończąc 16 wejściowych, jak również liczbą zapisywanych klatek na sekundę.

Seria GV-250 oferuje zapis z częstotliwością 16 klatek/sekundę, seria GV-600 zapis 25 klatek/sekundę dla wszystkich kamer. Dostępna jest również seria GV-800 pozwalająca na zapis do 100 klatek/sekundę. Karty najlepiej pracują na komputerach wyposażonych w procesor Pentium III (przynajmniej 500MHz, 128MB RAM), AMD Duron, Athlon. Producent dostarcza kartę wraz z oprogramowaniem, składającym się z kilku części. Daje to duże możliwości skonfigurowania systemu: procesów związanych z bezpośrednim podglądem, zapisem, jak i podglądem wcześniej zarejestrowanych materiałów.

W zależności od wersji przedstawione karty pracują pod systemem operacyjnym MS Windows 98/ME/2000/XP.

Opis sytemu w formacie pdf znajduje się tutaj

Data ostatniej modyfikacji treści: 15.01.2014 12:46:53

designed by home.pl

  ul. Rayskiego 35/1, 70-426 Szczecin, tel.: (91) 483-52-03, fax: (91) 483-52-03, e-mail: biuro@isc.szczecin.pl
Systemy alarmowe SSWiN Systemy telekomunikacyjne Monitoring wizyjny